O nas

Firma BUSZREM działa na polskim rynku od ponad 30 lat. Obszarem aktywności firmy jest sektor szeroko pojętego budownictwa. Działalność na rynku rozpoczynaliśmy od generalnego wykonawstwa, by w kolejnych latach wejść również w działalność produkcyjną – jesteśmy cenionym i uznanym producentem kostki brukowej i płyt tarasowych. Zaangażowaliśmy się również w działalność deweloperską, budując kilkaset lokali mieszkaniowych i użytkowych rocznie.

Wieloletnie doświadczenie, rozumienie potrzeb rynku i trendów nowoczesnego budownictwa zaowocowało uruchomieniem w 2011 roku zakładu produkcyjnego w Sochaczewie i zakupieniem linii technologicznych do produkcji wielkogabarytowych prefabrykatów betonowych.

W 2018 roku uruchomiliśmy zakład produkcyjny we Włocławku, w którym dotychczas wytwarzano beton towarowy. Gruntownie go zmodernizowaliśmy i wyposażyliśmy w nową infrastrukturę techniczną. W zakładzie pojawiły się dwie w pełni profesjonalne i nowoczesne linie produkcyjne: Vollert – w pełni zautomatyzowana, wysokowydajna linia do prefabrykacji ścian i stropów oraz Progress do produkcji siatek i elementów zbrojeniowych. Co warte podkreślenia – linia dostosowana jest do produkcji ścian prefabrykowanych jedno i wielowarstwowych oraz stropów pełnych i typu Filigran. Prefabrykacja to przyszłość budownictwa.

Zakład prefabrykacji we Włocławku

Oferowany przez nas asortyment to:

  • ściany jedno i wielowarstwowe żelbetowe i z betonu keramzytowego,
  • ściany zespolone z płyt typu filigran,
  • stropy filigran,
  • biegi schodowe i spoczniki klatek schodowych,
  • balkony,
  • słupy,
  • szyby windowe,
  • doki rozładunkowe,
  • domy z keramzytu,
  • beton towarowy w różnym asortymencie.

Betonowe elementy prefabrykowane wytwarzamy z betonu tradycyjnego lub betonu na kruszywie keramzytowym. To lekki materiał ceramiczny o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i akustycznych.

Buszrem zakład prefabrykacji

W ciągu ostatniej dekady nasze prefabrykowane ściany betonowe, trafiły do odbiorców na terenie kraju, a także na rynek Szwedzki, Niemiecki i Norweski. Projektujemy i produkujemy zarówno dla obiektów kubaturowych jak również inżynierskich dostarczając towary w/w asortymentu.

Głównymi odbiorcami są: inwestorzy i generalni wykonawcy pracujący w sektorach: bud. jedno i wielorodzinnego, obiektów przemysłowych oraz specjalistycznych linii technologicznych.

Jakość oferowana przez BUSZREM S.A. jest wyznacznikiem rozwoju marki. Oferujemy Państwu doradztwo i pomoc na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zaufało nam tysiące klientów, kupując nasze produkty i korzystając z naszych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zakład Prefabrykacji Montaż

Prefabrykaty

to nasza pasja

Prefabrykaty
Kontakt z nami to sama przyjemność!! Sprawdź sam 😉