BETON TOWAROWY – DZWOŃ 695-946-052!!!

 

Beton towarowy to jeden z najczęściej stosowanych materiałów w budownictwie. Jego wszechstronne zastosowanie pozwala na wykonanie kompleksowych i profesjonalnych prac konstrukcyjnych w budownictwie mieszkaniowych czy też drogowym, np. jako podbudowy pod nawierzchnię z kostki brukowej.

oferta kostki brukowej

Jesteśmy producentem wysokiej jakości betonów towarowych dwóch typów: ciekłego ( beton z gruszki ) oraz półsuchego. Ich produkcja odbywa się przy wykorzystaniu wysokiej klasy surowców, co pozwala uzyskać doskonały produkt posiadający jednorodny skład. Wytwarzamy beton towarowy w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych i parametrów technicznych, w zależności od potrzeb klienta.

Wszelkie nasze wyroby poddawane są stałej kontroli prowadzonej w wyspecjalizowanym laboratorium. Produkowany beton towarowy wytwarzany jest zgodnie z zachowaniem odpowiednich norm, specyfikacji technicznych oraz certyfikacji.

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą, dlatego z przyjemnością podpowiemy jaki rodzaj betonu towarowego wybrać do konkretnych celów.

Nasza oferta obejmuje również transport wyspecjalizowanym sprzętem i wbudowanie mieszkanek.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty betonu towarowego. Szczegółowe informacje oraz zamówienia pod nr tel. 695 946 052.